363 poze   36502 vizite

1-Asociatia Crescatorilor de Iepuri si Pasari Salaj

Albumul selectat nu contine nici o poza.

Comentarii album • 9
Nume:

anonim
Alexandra 26 aprilie 2017
Salut ce ar trebui sa fac sa ma inscriu si eu in asociatie?
szanto 7 noiembrie 2016
Fac deplasare la expozitia de iepuri in Margita ,mai sunt 2 locuri disponibile .Deplaseara va fi saptamana viitore ,cand este si targ .Cine doreste sa faca deplasare poate suna la nr :0740916325
Sarbatori fericite tuturor!!!
BodoJani 16 mai 2014
Bravo! Felicit aparitia asociatiei pe acest site, va doresc multa bafta, spor la treaba! :)
freeman 12 mai 2014
Ne lipseste o sigla reprezentativa,dar o sa gasim noi ceva.
freeman 12 mai 2014
O initiativa buna,felicitari!
Răspunde Raportează
Mesri. Si sigla urmeaza acum lucrez la ea.
anonim
arnold 7 mai 2017
am iepuri.cum ma pot inscrie
Răspunde Raportează
Trimite mesaj Înapoi Nu poți trimite un mesaj fără conținut! Nu este permisă folosirea de cod HTML in mesaje. Mesajul nu a fost trimis din motive de securitate. Va rugam sa ne contactati prin email pe adresa office@sunphoto.ro Mesajul nu a fost trimis din motive de posibil spam. Va rugam sa ne contactati prin email pe adresa office@sunphoto.ro Mesajul nu a fost trimis din motive de posibil spam. Ati trimis prea multe mesaje in ultimul timp. A apărut o eroare în timpul trimiterii mesajului. Vă rog încercați din nou. Mesajul a fost trimis.